Sisteme kayıt olmanız son derece kolaydır. Ana sayfanın  sağ üst köşesinde bulunan Sign up ( Giriş-Üye ol) butonu kullanılarak en fazla 1 dakika içinde üye olabilirsiniz.

Hayır. Sisteme üye olmak için hiçbir ücret alınmaz. Ayrıca sisteme üye olduktan sonra ders materyallerini de ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Ödemenizi iyzico güvenli ödeme sistemleri üzerinden kredi kartı veya banka kartı ile güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

Hayır. Size ait olan e-mail adresiniz ile sadece tek kullanıcı hesabı oluşturabilirsiniz.

Evet. Size ait ”Hesabım” alanından değiştirebilirsiniz. Mail değişikliği yaptıktan sonra lütfen kısa sürede tarafımıza bildiriniz.

Evet kullanabilirsiniz. Online İngilizce eğitimi size uygun her yerde eğitim alabilmenizi sağlayan kolaylıklar sunar. Zaman ve para tasarrufu sağlarsınız.

Ders zamanları tamamen esnektir. Seçeceğiniz öğretmeninizin müsaitlik durumuna göre 7/24 ders alabilirsiniz.

Elbette. Seviyeniz temel düzeyde ise lütfen bilgilendirme maili gönderiniz. Öğretmen ve materyalleriniz size uygun olarak kullanılacak ve gelişiminiz takip edilecektir.

Tarafınıza ait pakette bulunan randevu sayısını satın aldığınız günden itibaren 1 ay içinde randevu alarak kapatmalısınız.Paketiniz uzun dönemli ise her ay paketinizdeki randevu sayısı kadar yenilenir. Tek biletlerinizi esnek kullabilirsiniz.

Evet. Randevu aldığınız dersi en geç 1 gün önceden iptal edebilirsiniz. Ders iptalini mail aracılığı ile belirtmelisiniz.

Yurtdışına çeşitli nedenler ile gitmeniz durumunda gittiğiniz ülkenin saat farkını gözeterek randevunuzun geçerliliği devam eder. Sadece Çin Halk Cumhuriyetinde problem yaşanmaktadır.

Derslere en fazla 5 dakika süre geç kalınmasına müsaade edilmektedir.

Evet. Tarafınıza ait materyalleri kullabilirsiniz. Ancak bu materyalleri dersinizden önce öğretmeninizle paylaşmalısınız.

Evet. Ancak şunu açıkça belirtmemiz gerekirse biz online İngilizce dil okuluyuz talebiniz doğrultusunda öğretmenlerin kendi ana dilleri ile anlattıkları dersler bizim dışımızdadır.